RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

Гайдамаки презентували нову акустичну програму

23 березня в національному заповіднику "Софія Київська" відбулась презентація нової акустичної концертної програми українського рок-гурту Гайдамаки під назвою "Думи про рок".

 

Усі присутні опинилися в гайдамацькому курені і поринули в яскраву атмосферу свята. Гостей зустрічали Чорні запорожці та звуки тулумбасу, які було чутно здалека. Кожен бажаючий мав змогу перевірити свої здібності у грі на цьому старовинному інструменті.

 

Цього вечора Гайдамаки не переставали дивувати присутніх кількістю та різноманітністю музичних інструментів: труби, ударні, ,багата гама народних дерев‘яних духових інструментів, цимбали, дримби та  бандури.

 

Нове звучання, ще більше драйву та козацького року… усе це гармонійно поєднувалося з народними українськими мотивами, створюючи неповторну атмосферу сміливої, але виваженої суміші музичних стилів. В цьому вже змогли переконатися усі присутні.

Концертна програма включала в себе 16 пісень, серед яких присутні змогли почути улюблені старі пісні у новій обробці (Мені здається, Полісся), а також традиційні козацькі думи у версії Гайдамаків (Чорна ріллі, Ой віє вітер, Років 200). Не обійшлося і без сюрпризів, адже гурт виконав і нові пісні, які на презентації звучали вперше (Стоунер). Музичну програму чудово доповнили театралізовані сценки у виконанні самих музикантів, а також, особливої уваги заслужила художня візуалізація – віджі на козацькі мотиви, а також малюнки та манускрипти Тараса Шевченка.

 

Бажаючих розділити з «Гайдамаками» магічну  атмосферу козацької музики та оцінити новий для гурту акустичний формат виявилось надто багато. В залі не вистачало місця для всіх, але для присутніх такий розвиток подій не виявився проблемою. Місце проведення завдяки своїй архітектурі дозволяло, без проблем, спостерігати концерт з сусідніх зал через вікна, так що присутні залишилися після концерту з найприємнішими емоціями.

 

 

Відразу після презентації гурт вирушив в концертний тур по Європі. Гайдамаки даруватимуть частинку української культури мешканцям та гостям міст Німеччини та Австрії, де порадують новинками своїх шанувальників за кордоном.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери