RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

В Києві відбувся акустичний концерт Сергія Міхалка.

3-го лютого у магазині "OSTR*V" відбувся акустичний концерт Сергія Міхалка.

Насолодитися улюбленими піснями "Ляпісів" і BRUTTO  та отримати позитивний заряд енегії прийшло багато друзів гурту. Атмосфера у приміщенні, як і передбачалося, була по-домашньому теплою та живою.

 

Про те, чому артисти вирішили провести свій акустичний вечір саме в цій локації, розповів журналістам видання socportal.info продюсер гурту, Антон Азизбекян:

«Магазин "OSTR*V"- хранителі культури, вони почали серію таких акустичних вечорів, свого роду  культурно-просвітницьких заходів. Стартували майстер-класом фотохудожника світового рівня Сергія Сараханова. Потім був творчий вечір Олексія Горбунова, який живе на Русанівці і надійшла пропозиція виступити тут і ми з радістю погодилися. Вони великі наші друзі, нас пов'язують не тільки покупки. Приміром, вони брали участь у формуванні однієї з наших фотосесій ("Острые козырьки"). Тому ми і відгукнулися.»

 

Що наштовхнуло на проведення таких зустрічей розповідає директор магазину "OSTR*V", Алла Саранчіна:

«Це другий концерт в нашій практиці. Перший був місяць тому. Мова про концерт Олексія Горбунова. Ми трохи менше зібрали публіки, проте, ми не збираємося зупинятися, будемо розвиватися в цьому напрямку. Може це будуть стендапери, гумористи, інші виконавці. Ідея організовувати камерні концерти улюблених артистів в камерній атмосфері, коли є можливість почути улюблені пісні в новому звучанні та поспілкуватися - заслуговує усіляких похвал і заохочення. Ті, хто потрапив на зустріч з Сергієм Михалком підтверджують це.»

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери