RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

SOLD OUT у Києві – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ завершили музичний рік

 Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вже втретє за цей рік зібрав великий концерт в Києві. Цього разу – майже півтори тисячі людей в столичному клубі ATLAS.

 

Як виявилось, цього вже замало, адже напередодні концерту було оголошено sold out і не всі бажаючі, на жаль, змогли потрапити на концерт. Двогодинна черга на вхід, співи улюблених пісень під час очікування на початок виступу. Музиканти вимушені були затримати його початок майже на годину, щоб усі встигли зайти в зал. Але очікування було повністю компенсовано майже двогодинним виступом улюбленого гурту. Радість та сум, посмішки, сльози, співи та танці – щирі емоції, які зі сцени наповнювали простір Атласу, і повертались назад на сцену від людей в залі.

 

Найкраще про концерт можуть розказати ті, хто на ньому був. Своїми враженнями діляться прихильники гурту: 

 

«Концерт Безобмежень, це не просто концерт, це двогодинна розмова гурту з глядачами. Їх пісні не складаються з 3-4 слів і двонотного мотивчику. Вони несуть в собі важливий посил і мають чітку не просто громадянську, а й людську позицію. Такої взаємодії з людьми, простих відносин між артистом і шанувальниками, я ще не бачила. Спасибі вам за "Весну", за "Мамині слова". Спасибі».

 

«Море вражень. Без Обмежень на емоції та почуття! Просто #тону в радості і драйві...
Хлопці молодці!!! Мало виконавців можуть зачепити так за струни душі, щоб на концерті потекла сльоза. Вони змогли... Згадали всіх- і воїнів АТО, і Небесну Сотню. На концерті замайорів прапор України. Слава Україні! Дай Боже нам миру!!! Достойний концерт!»

 

«Цей музичний рік для мене був неймовірним та різноманітним, але з упевненістю можу сказати, що основною музичною темою в ньому були #беzобмежень  Починаючи з концерту для друзів в грудні 2016, через низку сольних концертів у Києві та виступів гурту на фестивалях та інших масових заходах, та закінчуючи фантастичним концертом 09.12.2017 у #Atlas, на якому здавалось, що гурт та публіка є одним живим організмом, що дихає та співає в один голос . Дякую хлопцям #беzобмежень за щирість, душу, що вкладена у пісні, за громадянську позицію та за драйв! И чекаю на тур(и) 2018!» 

 

Цього разу, як і в другій частині туру, до музикантів приєднався Ігор Рибар, один з співзасновників БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Тож, хлопці були на сцені у повному складі, що звичайно додало нових барв та потужності їхньому виступу. Також в декількох піснях брали участь НадіяНіколаєва (терменвокс) та Євгенія Смолянінова (віолончель). А ще багатьом запам’яталось яскраве світлове шоу, яке посилило враження від концерту!  

 

Наприкінці вечора Сергій Танчинець запросив на сцену дітей – це вже стало доброю традицією в турі #Хочеш. І всі разом, за активної підтримки залу, вони виконали головний хіт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – «Без неї ніяк». До речі, кожна дитина, яка в той вечір прийшла в Atlas, отримала сувенірне печиво у подарунок. А всі глядачі – заряд позитиву та любові!

 

Нагадаємо, що в турі гурт презентував сингл #Хочеш з майбутнього альбому.  Розпочався  тур у Лондоні, де БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ виступили вперше. Далі були успішні виступи в Україні. Завдяки запрошенню зіграти ще один концерт у Львові, в турі гурт завітав до 17 міст та дав 18 концертів. Це був вже другий великий тур Україною за рік. І виступ в клубі Atlas став завершальним концертом в турі та у цьому музичному році. В найближчих планах музикантів – трохи відпочити та повністю присвятити себе запису нового альбому, який гурт планує презентувати у майбутньому році.

Фото: Ксенія Гончарова

 

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери