RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

«Счастливые люди» ощасливили «Closer»

 

Стандартні тенденції розвитку української музичної культури змінили вектор свого напрямку. На тлі приторної попси у вітчизняній індустрії з'явився гурт, який руйнує встановлені шаблони. Експериментальний музичний колектив Счастливые люди кинув виклик шоу-бізнесу, показавши внутрішню свободу і готовність до реформаторства.

 

22 листопада в нічному клубі «Closer» відбувся перший концерт експресивних Счастливые люди. Своєю несхожістю і нетривіальністю подачі музичного матеріалу, артисти встигли звернути на себе увагу топових медіа-ресурсів України. Речитатив від Дениса Ржавського з проникливим вокалом Анастасії Стебліч і Томи Рибки, а також стильними аранжуваннями Олексія Casualman aka Gorzhitza вже знайшли свого слухача.

 

Надихнувшись поезією геніальних Бродського і Висоцького, Счастливые люди пишуть свіжу історію на власний розсуд. Творчість гурту - це «freedom» у всіх її напрямах: в житті, в самовираженні, в любові. Духом 80-х в сучасному огранюванні і життям під сонцем Лос-Анджелеса дихає кожна пісня Дениса Ржавського. До слова, саме в Америці гурт займаються зведенням і мастерингом своїх треків.

 

В рамках своєї програми Счастливые люди не просто кайфували на сцені, вони жили і вірили в кожен рядок треку. Режисером-постановником шоу стала Аліна Діанова, відома своїми кіно- і рекламними роботами, а також кліпами для Друга Рiка, СКАЙ, Надії Мейхер.

 

Спеціальним подарунком для всіх, став DJ-сет від улюбленців модної тусовки столиці проекту «Intelligent Sound Alliance» (Antai, Bolotin і Guy Richard), а також дегустація від алкогольного партнера Jagermeister. Крім цього, для шанувальників, які з тих чи інших причин не змогли потрапити на вечірку - найбільший європейський відеосервіс «MEGOGO» провів онлайн-трансляцію івенту.

 

Нагадаємо, в арсеналі виконавців вже є треки «Соленая карамель», «Благая весть» і «Silicon Valley», які можна почути в iTunes, Soundcloud та на інших платформах. На черзі у тріо презентація ще кількох хітових пісень, а реліз дебютного альбому під назвою «Кодер» відбудеться в лютому 2018 року. За такий короткий існування колектив встиг виступити на «Atlas Weekend» і «Кураж Базар», завоювавши довіру слухачів.

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери