RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

В Києві відбувся фінальний концерт туру BRUTTO

 

18 листопада на сцені столичного клубу Stereo Plaza відбувся фінальний концерт в рамках грандіозного всеукраїнського туру гурту BRUTTO на підтримку альбому «Рокі». Виступ BRUTTO тривав понад 2 години. Шанувальники зустріли гурт аншлагом  - концерт відвідало більше 5500 осіб.

 

Тур на підтримку третього студійного альбому BRUTTO стартував в жовтні і охопив понад 20 українських міст. У більшості міст концерти стали також аншлаговими.

 

Виступ в Києві став віхою в творчості білорусько-української формації. До Stereo Plaza гурт привіз новий рівень шоу, звуку і світла. Шанувальники в свою чергу продемонстрували колосальну підтримку BRUTTO.

 

На екран виводилися авторські інсталяції мінського художника Артура Вакарова, якими керував художник по світлу і майстер відеоінсталяцій Саша Галушко.

 

Перед концертом фанати, що активно стежать за життям BRUTTONOSTRA у соцмережах, отримали можливість виграти зустріч Meet & Greet із гуртом. Таким чином більше 20 шанувальникам незадовго до початку концерту вдалося зустрітися з фронтменами, поспілкуватися, взяти автографи і отримати ексклюзивний мерч.

 

Цього разу деякі концерти туру пропустив один із вокалістів - Віталій Гурков. Але пропустив з дуже поважної причини - оскільки брав участь у Kunlun Fight - Чемпіонаті світу з кікбоксингу. З Китаю Гурков повернувся Чемпіоном, перемігши за один день у трьох боях! Чемпіонський пояс Віталій привіз із собою на концерт до Києва і вийшов із ним на сцену. Отже Гуркова з перемогою привітали всі київські шанувальники!

 

«Для того, щоб виходити на сцену, потрібно так само тренуватися і тримати себе в формі, як і в спорті. У мене було всього дві репетиції, тому я вийшов тільки із середини концерту. Але я вийшов символічно під пісню «Рокі»! Багато фанатів знали, що я не виступав з BRUTTO, бо був зайнятий підготовкою до чемпіонату. Тому я виніс пояс, щоб показати, заради чого це все було, і звичайно відчув підтримку вповні!», - розповів Віталій Гурков.

 

 

Уже зараз анонсовано великий виступ BRUTTO в Мінську, в місцевому Палацу Спорту, який відбудеться 21 квітня 2018 року.

Фото: Ксенія Гончарова

 

Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери