RT Plethora - шаблон joomla Продвижение

ФотозвітиПодії що відбуваються довкола тебе

Фотограф Андрій Корень представив свій Nudenudeart

15 вересня в столичному коуворкінгу My Print Hub відбулося відкриття першої виставки фотографа Андрія Кореня під назвою Nudenudeart. Андрій представив близько 100 авторських робіт, які створювалися впродовж декількох років.

 

«І хвилююче, і очікуване в той саий час. Це моя перша виставка, і відразу такий масштаб! Зізнатися чесно, хороших кадрів, якими я готовий ділитися з людьми, набагато більше, ніж 100 штук. Але, на жаль, довелося, провести строгий і рішучий відбір. Nudenudeart - це не просто моменти, зафіксовані на плівці. Це історії, долі, краса і грація. Це оголені душі крізь призму оголених тіл. Це світ, який є в кожному. Варто тільки уважніше придивитися», - прокоментував Андрій Корень.

 

Захід проходив у форматі інтерактивної вечірки, де гості були не тільки глядачами, а й учасниками. Крім виставки, для відвідувачів були обладнані міні-фотостудія і візажна станція від Smashbox. Підтримати Андрія прийшли його зіркові друзі та колеги, з якими йому не раз доводилося працювати. Серед них - Іван Дорн, Сашко Положинський, Серж Смолін, співачки LAYAH і Mari Cheba, Влад Фісун, Серж Пайє і багато інших. Свято для гостей допомагали створювати: studio Zelenka і New Ton, Prosys, Volshebstvo, Natalie Donskaya - carving studio, Bayadera Elit, Волшебная лампа.


 

Фото: Ліза Хмелевська (Photography zebra)

 


Наш Телеграм канал, підписуємось та смакуємо життя разом з SAVOR!

 Бізнес партнери